Návrat na hlavní stranu

Prezentace Bílých Karpat ve fotografii

Regionální rozvojová agentura Bílé Karpaty hodlá na stránkách www.fotobanka.info vytvořit reprezentativní soubor fotografií, které by podle jednotlivých lokalit představily oblast Bílých Karpat.

Vážení fotografové,
vyhlašovatel soutěže Regionální rozvojová agentura Bíllé Karpaty hodlá na těchto stránkách vytvořit reprezentativní soubor fotografií, které by podle jednotlivých lokalit představily Bílé Karpaty tak, jak je vidíte vy, skrze skla vašich objektivů.
Autoři, kteří uplatní v těchto fotogaleriích alespoň 10 fotografií, získají zde samostatný prostor, v němž si svoji prezentaci budou organizovat dle svého uvážení.

Podmínky pro umisťování fotografií:

Do reprezentativních fotogalerií budou vybírány ty nejkvalitnější fotografie jak po technické, tak i výtvarné stránce. Musí být upraveny do rozměru o šířce nebo výšce 640 pixelů (Dpi 72). K fotografiím bude přiloženo jméno autora snímku a struční název fotografie. Je potřeba si uvědomit, že autor bude na snímku uveden na jeho spodním okraji, může proto volit celé své jméno, nebo jeho zkratku. Základní možnosti volby jsou např. Petr Dvořák, P.Dvořák nebo P.D. V každém případě se autorské označení musí používat u všech fotografií stejně a nesmí se měnit.

Každý autor musí být srozuměn s tím, že jeho fotografie mohou na jiných stránka použít uživatelé, kteří mají do tohoto serveru - DOMÉNOVÉ KOULE přístup. Jiní uživatelé (většinou správci svých www prezentací) však mohou tyto fotografie použít výhradně na webových prezentacích tohoto systému a přesně v té podobě, v jaké bude fotografie umístěna ve fotogalerii, tzn. i s autorským označením.

Ke kolekci fotogalerií bude vytvořen prostor, v jehož rámci bude možná diskuse. Obdobný způsob bude umožněn i v případě autorských fotogalerií.

Upravené fotografie o velikosti menší jak 3 MB je možno zasílat na adresu : bilekarpaty@seznam.cz
Větší soubory doporučujeme zasílat poštou na adresu : RRA Bílé Karpaty,o.p.s. Sušilova 952 687 71 Bojkovice

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: FOTOGALERIE Z Bílých Karpat

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 02.04.2006 v 11:12 hodin

Copyright 2000-2021 © Luděk Šorm