Návrat na hlavní stranu

Asociace na veletrzích

Začátek letošního roku probíhal ve znamení dvou významných veletrhů cestovního ruchu - GO a Regiontouru v Brně a Holiday World v Praze.
Veletrhu v Brně se členové naší asociace zúčastnili v rámci městských nebo okresních úřadů. Naše pozornost se tedy soustředila na Holiday World v Praze. Zde jsme měli samostatnou expozici. V rámci asociace byli spoluvystavovateli Kulturní a turistické infocentrum města Chebu, Turistické informační středisko při Okresním muzeu Mělník, Internet - Informační centrum Pardubic, Cestovní a informační kancelář ROKTOUR z Rokytnice nad Jizerou, Regionální agentura cestovního ruchu Rožnov pod Radhoštěm, Turistické informační centrum Špindlerův Mlýn a Grandhotel Zlatý zvon z Českých Budějovic. Za poplatek ve výši 6000 korun se tito naši členové mohli osobně prezentovat po celé čtyři dny konání veletrhu.
Kolem stánku asociace bylo neustále živo. Slova turistická informační centra byla magnetem pro návštěvníky, kteří předpokládali, že zde najdou tolik potřebné informace pro cestování.
Živo bylo i v samotném stánku. Neustálé návštěvy, jednání. A když bylo relativně volno, scházeli se zde pracovníci z turistických informačních center, která jsou členy naší asociace. Prostě jen tak, na kus řeči. Bylo to fajn.
Času měl každý málo, ale přesto kromě běžných pracovních záležitostí zůstal čas i na sdělení nejaktuálnějších informací o sobě. V průběhu čtyřdenního konání veletrhu jsme zodpověděli velké množství informací o naší asociaci, rozdali potřebné podklady o tom, kdo jsme. Veletrhy byly pro nás přínosné.
Marie Talafantová (na snímku vlevo) z informačního a turistického centra v Náchodě, při práci v průběhu veletrhu cestovního ruchu GO a Regiontour v Brně
Městské informační centrum v Táboře, člen asociace bylo součástí Táborska

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 15.04.2000

Copyright 2000-2023 © Luděk Šorm