Návrat na hlavní stranu

Máme nové prostory

Turistické a mapové centrum Jižních Čech a Šumavy hlásí

Platnost obrázku vypršela.

Záběr z průběhu konference při otevření nového Turistického a mapového centra
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Firma Turistické a mapové centrum Jižní Čechy (dnes i Šumava) vznikla na podzim roku 1990 se zaměřením na velkoobchod i v oblasti turistiky a cestovního ruchu. V roce 1993 jsme s naším projektem získali pronájem místností v budově historické radnice do 31. prosince 2000. Ten nám byl k 28. únoru 1997 jednostranně zrušen. Od 1. srpna 1997 však dále působíme v zadní části domu č. 26 na náměstí Přemysla Otakara II.
Před několika týdny jsme přivítali nabídku ředitelství hotelu Zvon na převzetí lépe umístěné prostory pro naši činnost. Domníváme se, že tímto získávají České Budějovice i jihočeský kraj vhodnou příležitost pro svoji prezentaci.
V červnu jsme za účasti mnoha hostů slavnostně otevřeli nové Turistické a mapové centrum jižních Čech a Šumavy. Dnes Vám představujeme jen počáteční stav. Funkční informační středisko provozujeme ve vedlejší budově. Nově otevřené prostory jsou z hlediska potřeb turistů umístěny na nejfrekventovanějším místě. Pro turistiku bude sloužit přes 110 m2.
Kromě našich stávajících služeb - dispečinku ubytování, přípravy programů pro skupiny, zajištění vyhlídkových letů a plaveb, předprodeje vstupenek obchodní činnosti, rezervace prohlídek hradů, zámků, pivovarů, skláren, rozšíříme nabídku služeb o internet pro veřejnost s IPEXem s. r. o., a to v rámci Asociace turistických informačních center České republiky. Doufáme, že se tak bude konat i ve spolupráci s městským úřadem.

Platnost obrázku vypršela.

S úsměvem do dalších dnů hledí Kamila Grabcová, vedoucí úseku CR a Michaela Dvořáková brigádnice
Dále zde bude obohacena nabídka suvenýrů a informací zaměřená na Budvar a Koh-i-noor. Zajistíme činnost "Alpenverein" s možností rozšíření působnosti tohoto klubu i na šumavské ubytovací kapacity. Rozšíříme nabídku pohlednici, map a průvodců. Počítáme se maximální spoluprací s českými vydavateli - Kartografie, Olympie, Shocart, Alpy, ale i rakouské firmy - Kompass a francouzské firmy Michellin. Nabízíme spolupráci všem subjektům, které mají zájem o rozvoj cestovního ruchu.

Marcel Goetz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Turistické a mapové centrum Jižní Čechy

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 15.08.1999

Copyright 2000-2024 © Luděk Šorm