Návrat na hlavní stranu

Novinky ze Zlína

ZLÍN - Informační centrum působí již od roku 1996. Obyvatelům a návštěvníkům města poskytuje informační služby, které pokrývají široké spektrum činností. Od informací všeobecného a orientačního charakteru, přes oblast podnikání, výroby a služeb až po informace turistické a kulturní.

Platnost obrázku vypršela.

Mnoho lidí přichází do informačního centra za konkrétní informací, hodně lidí ze zvědavosti. Pro tyto návštěvníky jsou v informačním centru k dispozici propagační materiály, letáky či programy, které informují o dění v místě. Nechceme však zúžit činnost pouze na lokální potřeby.
S příchodem prázdnin jsme zintenzívnili činnost v oblasti propagace kulturních a turistických nabídek sousedních okresů. Na našich nástěnkách se mohou zájemci seznámit s kulturními a společenskými akcemi či památkami a nabídkami na volný čas z různých míst zejména v oblasti Moravy. Tím chceme propagovat činnost o ostatních turistických informačních center, ale zejména nabídnout návštěvníkům našeho informačního centra pomoc při výběru náplně volného času, výletu či dovolené.
Tímto způsobem jsme například informovali o mezinárodním červnovém festivalu FORFEST v Kroměříži a kulturních akcích pořádaných na oslavu zápisu Kroměříže do Světových kulturních památek UNESCO. Protože se tato nabídka setkala se značným zájmem, přistoupili jsme k systematické propagaci sousedních i vzdálenějších okresů Moravy. Současnou naší propagační nástěnkou jsou Tipy na výlet, na které najdou návštěvníci náměty z okresu Uherské Hradiště, Vsetín, ale i z jižní Moravy.
Naším cílem je větší spolupráce s informačními centry v celé České republice, ve výměně informací i propagačních materiálů. Tím chceme zvýšit vzájemnou propagaci jednotlivých oblastí. Pro tento záměr bychom také přivítali větší spolupráci Úřadu města Zlína a Okresního úřadu Zlín.
Prosíme touto cestou všechna informační centra o zaslání propagačních materiálů k prezentaci jejich regionů na adresu: INTEL SE-CO, Vodní 1972, 760 01 Zlín, Tel./fax: 067/721 0240, E-mail: KADLCKOVA @ IQNET.CZ

Pavla Kadlčková, Zlín

Poznámka redakce:
Výměna zkušeností, propagačních materiálů a informací je přesně to, co by mělo být jednou z činností členů naší asociace. Věříme, že přání Pavly Kadlčkové nezůstane nevyslyšeno a že také mezi ostatními centry nastane v rámci možností čilá výměna.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Pavla Kadlčková INTEL SE - CO

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 15.08.1999

Copyright 2000-2024 © Luděk Šorm